Kontakt

0523-220 04

Vår hamnkapten hjälper er

Vad kan vi hjälpa er med?

Ring oss på 0523-220 04 så hjälper vi er.

Vid bokning av gästplats ring hamnkapten på 0708-122622 (juni-aug)
Förfrågan om service, lyft eller annat båtjobb: Gustav 0523-22021.
Varmt välkomna till oss för att boka in er service eller dylikt, vi är Volvo Penta Auktoriserade.

Lyckans Slip

Fiskebäckskilsvägen 28
451 78 Fiskebäckskil

 

Hamnkapten

Tel: 0523-220 27
Mobil: 0708-122 622

Gäller under högsäsong juni-aug
Övrig tid ring 0523-22004

 

Lyckans Slip

Fiskebäckskilsvägen 28, Fiskebäckskil, Sverige

Personal

Josefin Göthesson

Platschef
Tel: 0523-22004
Direkt: 0523-22036
e-post: josefin@lyckansslip.com

Gustav Pettersson

Varvschef
Direkt: 0523-22021
e-post: gustav@lyckansslip.com

 

Conny Holmberg

Vd
Mobil: 0709-634091
e-post: conny@lyckansslip.com

Emil Ström

VolvoPenta Mekaniker/Båtelektriker
Tel: 0523-22004
Direkt: 0523-22063
e-post: emil@lyckansslip.com

 

Robin Dahlström

Kranförare/mekaniker
Tel: 0523-22004
Direkt: 0523-22069
e-post: robin@lyckansslip.com

 

Lars Bagge

VolvoPenta mekaniker
Tel: 0523-22004
Direkt: 0523-22057
e-post: lars@lyckansslip.com

 

Kenneth Karlsson

VolvoPenta Mekaniker/Båtelektriker
Tel: 0523-22004
Direkt: 0523-22067
e-post:kenneth@lyckansslip.com

 

Johan Alexandersson

Varvskille/Båtrecond/Hamnkapten
Tel: 0523-22004
Direkt: 0523-22071
e-post: johan@lyckansslip.com

 

Palle Andersson

Masthantering/fastighetsansvarig/kranförare
Tel: 0523-22004
Direkt: 0523-22011

Alaa Aldubbi

Varvskille/Båtrecond
Tel: 0523-22004
Direkt:
e-post: alaa@lyckansslip.com

Gäst i hamnen

Alla frågor rörande gästhamnsplatser och bokning sker via vår hamnkapten 0708-122 622.

Småbåtshamn i inre delen av Fiskebäckskil, ca 2 M sydost om Lysekil. Djup 2-6 meter.

Läs mer Boka gästplats

Besök även våra vänner