Kontakt

0523-220 04

Vår hamnkapten hjälper er

Vad kan vi hjälpa er med?

Ring oss på 0523-220 04 så hjälper vi er.

Vid bokning av gästplats ring hamnkapten på 0708-122622
Förfrågan om service, lyft eller annat båtjobb: Palle 0523-22021.
Varmt välkomna till oss för att boka in er service eller dylikt, vi är Volvo Penta Auktoriserade.

Lyckans Slip

Fiskebäckskilsvägen 28
451 78 Fiskebäckskil

 

Hamnkapten

Tel: 0523-220 27
Mobil: 0708-122 622

 

Lyckans Slip

Fiskebäckskilsvägen 28, Fiskebäckskil, Sverige

Personal

Annika Andreasson

Varvsägare
Tel: 0523-22013
Mob: 0708-12 14 00
e-post: annika@lyckansslip.com

Dan Andreasson

Områdesterapeut

Palle Andersson

Varvschef.
Direkt: 0523-22021
e-post: palle@lyckansslip.com

 

Emil Ström

Mekaniker/Recond
Tel: 0523-22004
Direkt: 0523-22063
e-post: emil@lyckansslip.com

 

Per Karlsson

Inredningssnickare/Kranförare
Tel: 0523-22004
Direkt: 0523-22069
e-post: per@lyckansslip.com

 

Lars Bagge

VolvoPenta mekaniker
Tel: 0523-22004
Direkt: 0523-22057
e-post: lars@lyckansslip.com

 

Kenneth Karlsson

VolvoPenta Mekaniker/Båtelektriker
Tel: 0523-22004
Direkt: 0523-22067
e-post:kenneth@lyckansslip.com

 

Carl Olofsson

Varvskille/Båtrecond/Hamnkapten
Tel: 0523-22004
Direkt: 0523-22071

 

Hamnkaptener under sommaren 2017

Ulrika, Calle & Filippa

Tel: 0523-22027
Mobil: 0708-12 26 22

 

Gäst i hamnen

Alla frågor rörande gästhamnsplatser och bokning sker via vår hamnkapten  0708-122 622.

Småbåtshamn i inre delen av Fiskebäckskil, ca 2 M sydost om Lysekil. Djup 2-6 meter.

Läs mer

Besök även våra vänner